محل تبلیغات شما
چهارمین جلسه از دوره سیزدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر درنمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "D.SAP" با استادی راهنمای محترم"محمد" و نگهبانی مسافر"رضا" و دبیری مسافر"روح الله" روز چهارشنبه مورخ 98/08/01راس ساعت 17شروع بکار نمود.

سخنان استاد:
خدا را شاکرم که در این جایگاه آموزشی قرار دارم و از نگهبان و دبیر برای اجازه این جایگاه خدمتی تشکر میکنم دستور جلسه ی امروز در مورد دی سپ است و از کسانی که این دارو را استفاده کردند میخواهم که تاثیرات و وضعیت خود را قبل و بعد از مصرف این دارو به ما بگویند و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند  همانطور که میدانید دی سپ از سیب های سالم و فرایند زمانی آن 11 ماه است و به خاطر داشتن یک سری املاح و ویتامین ها باعث درمان بسیاری از بیماری ها میشود.

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی حسنانی

موضوع لژیون: سی دی های بیکران 1 و 2

موضوع لِژیون: برداشت از سی دی گمگشته

آموزشی ,دی ,دستور ,سپ ,دارو ,مسافر ,خصوصی کنگره ,آموزشی خصوصی ,و از ,این جایگاه ,خود را ,آموزشی خصوصی کنگره

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اس ام اس , دانلود آهنگ , عکس فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... منابع زبان انگلیسی wundchehalgu Caroline's life sonpinecfudd السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها ذهن من مرکز اطلاعات تخصصی حسابداری و حسابرسی لیست پروژه های مهندسی نفت دانلود پروژه های دانشجویی (prozheoff)